אודות ויראלי

כולנו צורכים שיווק ופרסום כבר מגיל קטן, בויראלי אנחנו לוקחים את התחום לאקסטרים כבר מעל 15 שנים.

כולנו צורכים שיווק ופרסום כבר מגיל קטן, בויראלי אנחנו לוקחים את התחום לאקסטרים כבר מעל 15 שנים.
עולמות השיווק המקצועיים נפתחו עם הלקוחות הראשונים שלנו בתחומי התיירות והמוסיקה עוד בראשיתה של פייסבוק, לקוחות כמו מאיר בנאי ז"ל, ודוד פישר השחקן המוכר. עם ידע נרחב בעולמות האתרים וחווית המשתמש עוד לפני שהנושא הפך למקצוע בפני עצמו, יכולות SEO ושיווק שהתחילו מקומית כאן בישראל והתרחבו מאז לפעילות ב22 מדינות ברחבי העולם, פרסום של ורטיקלים שונים וייחודיים, ידועים כמו אופנה, נדלן, קוסמטיקה ותיירות ועד נישות בעולם ההשקעות, התעשייה, הפלטפורמות, אפליקציות B2B וגם הגעה לצרכנים סופיים בעולמות האיקומרס.

ויראלי מונה צוות נרחב של אנשי פרפורמנס (PPC), קריאייטיב ותוכן, סטודיו גרפי, מפתחים ומנהלי פרויקטים שעוסקים תמיד בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום השיווק, החל מקמפיינים בסיסיים ברשת ועד עולמות הבינה המלאכותית ובניית כלים שיווקיים ללקוחות החברה.

בעל החברה ומי שמשמש כמנכ"ל ואנליסט הוא יוסף זילברברג, בוגר MIT ואוניברסיטת קולומביה בתחום פלטפורמות דיגיטליות, הנדסאי רשתות מבר אילן וגם לימודי ניו מדיה בתל אביב.

אנו מציעים מגוון רב של שירותים, החל מהצגת ומיצוב מותג חדש בשוק ועד לשימור והגדלת בסיס הלקוחות הקיים של עסקים. אנו מציעים תמיכה בכל הרשתות החברתיות, כולל גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין ופינטרסט וכן חדשות יותר כמו טרדס ופלטפורמות מקומיות ברחבי העולם. על מנת לספק ללקוחותינו חוויה חלקה ולספק תוצאות איכותיות, אנו מציעים גם מגוון של שירותים משלימים, הכוללים מחקר שוק ומחקר משתמשים, בנית וניהול אתרים וחווית משתמש ושירותי עיצוב מקצועיים.

יחד עם יכולותינו המקצועיות, אנו שומרים על מערכת יחסים חמה ומשפחתית עם לקוחותינו, וממקדים את תשומת ליבנו בכל לקוח, קטן או גדול, ובונים עבורו את תוכנית השיווק המתאימה ביותר למטרותיו, תקציבו והעדפותיו.

את הבידול שלנו תמצאו בעולמות האסטרטגיה המלאה לעולם הדיגיטל, והפרפורמנס. שם לא תמצאו לנו מתחרה בישראל ובעולם נעמוד תמיד בקדמת הבמה.