צוות, bviral, marketing firm, איור, שאלות נפוצות, שחור לבן

אנחנו יודעים שיש לך שאלות בנוגע לסוכנות שלנו.
לכן קיבצנו את הנפוצות ביותר מביניהן והשבנו
בצורה מפורטת.

מה אתם עושים בעצם?

נכון. הצוות שלנו מבצע מחקר מקיף על מהות העסק שלך, על הקהל ומיקומו בארץ ובעולם, לאחר מכן אנו בוחנים את הפאנל אותו עובר הקהל כדי להגיע למוצר שלך, בוחרים את הרשת החברתית המתאימה ובונים לך תוכנית קידום מסודרת. 

בויראלי אנחנו גם בונים אתרי תדמית ומכירה בנוסף לדפי נחיתה ומכירה. הבנייה נעשית לפי אפיון מדוייק שאנו עורכים מולך וכוללת גרפיקה מקצועית, אחסון וקידום.

ויראלי גם מפעילה אנשי מקצוע מומחים בתחומם בוידאו וסטילס כדי לספק ללקוחותינו מדיה דיגיטלית ברמה גבוהה שמוכוונת מכירות או חשיפה בהתאם למטרה שלך בעסק. 

עם איזה סדר גודל של לקוחות אתם עובדים?

יש לנו לקוחות ממגוון רחב מאוד של תחומים, החל מאנשי עסקים פרטיים ועד חברות קטנות בינוניות וגדולות. אנו יודעים למצוא מסלול ותוכנית פעולה לפי התקציב הנתון של הלקוח ומבהירים כבר בהתחלה את היכולות לפי התקציב הקיים. 

כן ולא. בחודשיים הראשונים כשאנו מתחילים לעבוד יש המון מחקר ופיתוח, אנו בודקים מי הקהל שלכם, היכן הוא נמצא ואיך הוא צורך את המדיה שלו, אנו מתחילים בקמפיינים ראשוניים ומגלים מי הם הרוכשים וממקדים עוד ועוד את הקהל, בזמן הזה (חודשיים) אנו מבקשים שתשארו עמנו כדי להגיע לקהל המיוחל. לאחר מכן , תוכלו לסיים את ההתקשרות מכל סיבה שהיא- אנו גאים על כך שלקוחות נשארים איתנו לאורך שנים פשוט כי אנחנו עושים את העבודה. 

לכל עסק יש מטרות, גודל קהל יעד ואפיון שונים לחלוטין. כדי להבין בדיוק מה אנו יכולים להציע לך ומה תוכל לקבל – קבע איתנו פגישה. גם עסקים קטנים עובדים איתנו ונהנים ממקצועיות ברמה גבוהה, חשיפה ומחזור מכירות שגדל. 

מול מי אני עובד?

בויראלי יש לך איש קשר קבוע, הוא מנהל תיק העסק שלכם בויראלי וקשוב לכל הצעה ובקשה, הוא מרכז את כל הנושאים מול כל הגורמים הרלוונטיים ולך אין צורך להתרוצץ בין אנשי המקצוע.

בשונה ממקומות אחרים אנחנו לא אוהבים את האחד שעושה הכל… בדרך כלל כשעושים הכל יחד ישנם דברים חשובים שלא מקבלים תשומת לב נכונה ויכולים לפגוע בתהליך המכירה, ולכן לכל תפקיד יש לנו מומחה בתחומו שלו שמתפתח בתחום גם בתוך העסק. ביניהם גם מנהל הקמפיינים שלנו שיושב יום יום על הקמפיינים שלכם ומשפר אותם להמרות טובות יותר.

מקצועית ופדנטית יושבת הגריפיקאית שלנו על התכנים שיש לכם להעביר אלינו וגם ייצור של תכנים חדשים החל מלוגו ומיתוג ועד מודעות מעוצבות לרשתות השונות, באתר תוכלו להתרשם בחלק מן העבודות וכמובן לקבל הצעה לעסק שלכם.

איך לומר? מה בדיוק לומר ומתי? איך הקהל שלכם צורך את המדיה שלו ומה יניע אותו למכירה? תשאירו את כאב הראש השיווקי הזה למנהלת התוכן המקצועית שלנו שתוציא מהמוצר שלכם את הייחודיות שלו בכתב. 

ישראל וחו"ל

בוודאי, לקוחותינו מפרסמים גם לארצות רבות אחרות מלבד ישראל, יש לנו לקוחות המפרסמים לארצות אירופה, ארה"ב, אוסטרליה, אפריקה ועוד… הכל תלוי במוצר ובעסק. ביכולתנו לתרגם למגוון שפות. 

אפשרי בהחלט למקד פרסום לעיר אחת בישראל ואפילו לאיזור קטן יותר בתוך העיר. אנו מפרסמים גם לאיזורים נידחים בעולם ובתחומי עניין מגוונים.

אצלנו תוכל למצוא גם את המומחים בתחום השיווק הדיגיטלי שיוכלו לספק שעות הדרכה ודחיפה ראשונית למוצר שלך כולל החדרת מוצרים חדשים לשוק תחרותי.