מי אנחנו?

מי היא סוכנות ויראלי ואיך אנחנו עושים כל כך הרבה רעש? 

הקמת ויראלי

ויראלי, חברת הפרסום המצליחה התחילה במשרד ביתי קטן שהצליח להגיע לאוזניים של ידוענים רבים ביניהם דודו פישר ומאיר בנאי, הבורסה ליהלומים, חברת בגיר, Dinner in the Sky,פארקי ענק על הגלובוס ועוד. היכולת הפנומנלית להגיע לקהלים ממוקדים ברחבי העולם, לבצע מחקרי שוק מדוייקים ולייצר עבודה הלהיבה עסקים רבים שביקשו מיוסף זילברברג (המייסד) להרחיב את תחום הפעילות למגוון לא קטן של עסקים. כיום, כשחקנית מרכזית בשוק הפרסום הדיגיטלי, ויראלי פונה לעסקים בכל הגדלים ובונה להם פתרונות תפורים לפי יכולת תקציבית ושקיפות עבודה מלאה. 

"המבחן האמיתי של הצלחה במשרדי פרסום היא כמות הלקוחות וההכנסה שמגיעה לכיס הלקוח, כל עוד אנו שומרים ללקוח על הכנסה גדולה מהוצאה ומרחיבים את הפער הזה, אנחנו יודעים שאנחנו בדרך הנכונה. הכי חשוב לא לדרוך במקום" (יוסף) 

הצוות המקצועי שלנו

אף אחד לא עושה את זה יותר טוב. בואו להכיר את הצוות שלנו, הניסיון שלנו, והאסטרטגיה שלנו. שילוב זה הוביל לעבודות מדהימות שעשינו עבור המותגים המובילים בשוק.

ויקה שלקוביץ

זו לא "גרפיקה". זו אומנות. ויקה שאחראית על שילוב התוכן עם הצד הגרפי יודעת לקרוא את אפיון העסק שלכם ולבנות מערך פוסטים ותוכן שלא משאיר לגולש אפשרות להתעלם.

גם כשמתגרשים צריכים

יוסף יעקב

המלחמה  של פייסבוק וגוגל היא הקהל, יש כח עצום בידיים של מנהל קמפיינים טוב שיודע למקד את הקהל הרצוי, למטב אותו במידת הצורך ולקחת את התוכן לעיניים הרלוונטיות בלבד. 

%d7%97%d7%a0%d7%99-1

חני זילברברג

שירות ומקצועיות הן לא מילים נדושות מדיי. הן צורת עבודה יום יומית שדורשת סבלנות ואחריות ממנהלת משרד שיודעת לנווט בין הלקוחות ואנשי הצוות.

IMG_1922

ענבר דובשני

כתיבת תוכן היא משימה לא פשוטה. כותב (או כותבת!) תוכן צריך להיות משהו מיוחד.
אז גייסנו פה את חד-הקרן, המופע האורקולי ואלופת הכתיבה, הראשונה לשמה, הלוא היא ענבר. עם כשרון עצום שמצליח לזקק תוכן מפרך ומורכב להסבר ממוקד ומעניין, היא מחברת בין הומור וכשרון ומביאה את ה-תוכן ללקוחות שלנו.

שמעיה עטיה

קמפיינים. תנו לו רק קמפיינים! שמעיה הוא האיש שעובר בכל יום על הקמפיינים של הלקוחות שלנו ומזהה הזדמנויות ומכשולים, כבעלי עסקים, אתם חייבים שמעיה אחד על הקמפיינים שלכם.

פרסום ב2019

צור מרון

אופטימיזציה לאתרים, כתיבת מאמרים, תוכן לפייסבוק – יו ניים איט. גיבור העל צור יודע לקחת כל לקוח, לשפר את האתר שלו, לכתוב מאמרים מעולים ותוכניות חודשיות לפייסבוק ולהביא אותם אל המקסימום.

"זה שגר ושכח. אתה יודע מה אתה צריך שיקרה בעסק, אתה רק לא מבין איך הם נעשים ברשת, זו מלחמה שם בחוץ, והחבר'ה האלה מגיעים, בונים אפיון מדוייק של הצרכים ויוצאים לדרך, חשיפה לקהלים חדשים, סגירת אולמות בארץ ובחו"ל מכירות והכל בהרבה מסירות ואהבה למקצוע."
דודו פישר
זמר ושחקן