מי אנחנו?

מי היא סוכנות ויראלי ואיך אנחנו עושים כל כך הרבה רעש? 

הקמת ויראלי

ויראלי, חברת הפרסום המצליחה התחילה במשרד ביתי קטן שהצליח להגיע לאוזניים של ידוענים רבים ביניהם דודו פישר ומאיר בנאי, היכולת הפנומנלית להגיע לקהלים ממוקדים ברחבי העולם, לבצע מחקרי שוק מדוייקים ולייצר עבודה הלהיבה עסקים רבים שביקשו מיוסף זילברברג (המייסד) להרחיב את תחום הפעילות למגוון לא קטן של עסקים. כיום, כשחקנית מרכזית בשוק הפרסום הדיגיטלי, ויראלי פונה לעסקים בכל הגדלים ובונה להם פתרונות תפורים לפי יכולת תקציבית ושקיפות עבודה מלאה. 

"המבחן האמיתי של הצלחה במשרדי פרסום היא כמות הלקוחות וההכנסה שמגיעה לכיס הלקוח, כל עוד אנו שומרים ללקוח על הכנסה גדולה מהוצאה ומרחיבים את הפער הזה, אנחנו יודעים שאנחנו בדרך הנכונה. הכי חשוב לא לדרוך במקום" (יוסף) 

עצות לעסקים ויראלי

הצוות המקצועי שלנו

אף אחד לא עושה את זה יותר טוב. בואו להכיר את הצוות שלנו, הניסיון שלנו, והאסטרטגיה שלנו. שילוב זה הוביל לעבודות מדהימות שעשינו עבור המותגים המובילים בשוק.

אלה דגן

זו לא "גרפיקה". זו אומנות. אלה שאחראית על שילוב התוכן עם הצד הגרפי יודעת לקרוא את אפיון העסק שלכם ולבנות מערך פוסטים ותוכן שלא משאיר לגולש אפשרות להתעלם.

נחום רייך

המלחמה  של פייסבוק וגוגל היא הקהל, יש כח עצום בידיים של מנהל קמפיינים טוב שיודע למקד את הקהל הרצוי, למטב אותו במידת הצורך ולקחת את התוכן לעיניים הרלוונטיות בלבד. 

חני זילברברג

שירות ומקצועיות הן לא מילים נדושות מדיי. הן צורת עבודה יום יומית שדורשת סבלנות ואחריות ממנהלת משרד שיודעת לנווט בין הלקוחות ואנשי הצוות.

איתמר מרילוס

כתיבת תוכן היא משימה לא פשוטה, לא תמיד דרוש לנו תוכן הומוריסטי או שיווקי, לפעמים גם מידע עדכני או פירוט רציני של תכונות המוצר והעסק, איתמר-  איש תוכן שיודע לזקק תוכן מפרך ומורכב להסבר ממוקד ומעניין.

ורד קדוש

מכירות! כן כן... ויראלי לא משאירה את הלקוחות שלה עם לידים באוויר, במקרה הצורך, ורד יודעת לבצע את שיחות הטלפון שממירות את הלקוח שלך ומייצרות לכם עבודה. 

תמי פליישרמן

עברית? אנגלית? אולי תוכן בספרדית? בזכות מגוון הלקוחות שלנו אנו עובדים גם ברמה הבינלאומית, יש לנו לקוחות שקהל היעד שלהם דובר שפות שונות ותמי אחראית על השוק באמריקה הלטינית. 

"זה שגר ושכח. אתה יודע מה אתה צריך שיקרה בעסק, אתה רק לא מבין איך הם נעשים ברשת, זו מלחמה שם בחוץ, והחבר'ה האלה מגיעים, בונים אפיון מדוייק של הצרכים ויוצאים לדרך, חשיפה לקהלים חדשים, סגירת אולמות בארץ ובחו"ל מכירות והכל בהרבה מסירות ואהבה למקצוע."
photo
דודו פישר
זמר ושחקן